Впровадження інноваційних технологій

        Адміністрацією ЗДО № 2 «Ясочка» створено організаційно-управлінські умови для інноваційної діяльності дошкільного закладу.

       Найбільш ефективними управлінськими функціями в реалізації завдання щодо впровадження інноваційної діяльності стали педагогічна експертиза впровадження нових технологій: інформаційні прес-центри, методичні бенефіси (презентація досвіду роботи за підсумками атестації), методичні фестивалі («Взаємодія дошкільного закладу і сім’ї  у вихованні патріотичних почуттів дітей дошкільного віку», «Інтеграція рухів і музики у фізичному розвитку дітей»), педагогічні ярмарки («Грати в музику, гратися музикою», «Готуємось до вистави»),  педагогічні студії акторської майстерності («Формування творчої особистості дошкільників під час театралізованої діяльності»), консультування з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, інтерактивні заняття з вихователями груп раннього віку, конференції-тренінги, творчі проекти, презентації.

       Проводиться вивчення змісту новітніх технологій через педагогічні читання, презентації педагогічного досвіду. Завдяки таким заходам підвищується компетентність педагогів з цих питань, окреслюються шляхи реалізації інноваційних технологій.

         Результатом такої цілеспрямованої роботи є прийняття в колективі дошкільних закладів цінностей розвитку, готовність вихователів до інноваційної діяльності.

 

           У ЗДО №2 педагогічні працівники впроваджують в практику роботи такі інноваційні педагогічні технології:

Впровадження інноваційних технологій-2.p

        Незважаючи на те, що в навчальному закладі в цілому відбувся перехід  від традиційних форм роботи до більш сучасних, адміністрація закладу спрямовує роботу на те, щоб всі педагогічні працівники могли легко сприймати та втілювати нові освітянські методики, інноваційні технології. Саме тому адміністрація закладу приділяє велику увагу популяризації різноманітних освітніх технологій, спрямуванню самоосвіти педагогів на вивчення новітніх технологій.

Консультації для педагогів та батьків

Використання схем-моделей
Мнемотехніка
Педагогічна спадщина Василя Сухомлинського
Піскова анімація
Система дитячого музичного виховання Карла Орфа
Система М.Монтессорі
Су-джок

Технологія фізичного виховання М. Єфименка