Музичні керівники

Вороненко Олена Володимирівна – музичний керівник Сумського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №2 «Ясочка». Спеціаліст II категорії. Закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка.

У своїй роботі використовує сучасні технології розвитку музикальності, емоційної сфери, що сприяють формуванню музичного смаку, елементарних уявлень про музичну культуру.

Велику увагу приділяє формуванню у дітей впевненості у собі, позитивної самооцінки, налаштованості на успіх.

Пасєчніченко Віра Володимирівна - музичний керівник Сумського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №2 «Ясочка». Спеціаліст. Працює на посаді з 1978 року. Закінчила Краснодарське музичне педагогічне училище за фахом «музичний керівник, вчитель музики».

У своїй роботі використовує цікаві форми роботи для дітей: народний фольклор (утішки, забавлянки, гойдалочки, колискові, народні ігри), музикотерапію, пластичні імпровізації, мовленнєві, дидактичні, пальчикові ігри, пісні-казки а також релаксаційні вправи.