Інформація про заклад

Повна назва: Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 2 «Ясочка» м.Суми, Сумської області

 

Ліцензії:  Розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 11.04.2018  № 235-ОД «Про видачу ліцензій на освітню діяльність  закладів освіти»

 

Фактична кількість осіб, які виховуються у ЗДО: 390 дітей

 

Мова освітнього процесу: українська

 

Проектно-кошторисним будівництвом, нажаль, не передбачено умов доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами. Умови можуть бути створені за наявності фінансування.

 

Структура та органи управління:

  • Засновником дошкільного закладу Є Сумська міська рада

  • Уповноваженим органомє управління освіти і науки Сумської міської ради;

  • Управління закладом носить державно-суспільний та демократичний характер;

  • Управління закладом здійснюється через колегіальні органи (педагогічну раду, батьківську раду закладу, збори трудового колективу, батьківський комітет);

Наявність вільних місць до закладу:  відсутні

Наявність вакантних посад:  1вакансія музичного керівника, 3 ваканції вихователя на місце дектетної відпустки

Пріоритетні напрямки роботи на 2019-2020 н.р.

 

     1. Сприяти забезпеченню ефективного формування у дитини необхідних компетенцій, навичок самостійної та спільної діяльності, активної взаємодії у соціумі шляхом осучаснення та поповнення розвивального середовища закладу.

 

     2. Використовувати здоров’яутворювальні технології  в освітньому процесі ЗДО, як необхідну умову збереження та зміцнення  усіх складників здоров’я, повноцінного та своєчасного розвитку кожної дитини-дошкільника.

 

     3. Сприяти становленню активної, самостійної особистості, яка вільно і творчо застосовує засоби мови в різних ситуаціях буття шляхом удосконалення знань педагогів української мови, як обов’язкового засобу спілкування на всій території України.

 

     4. Формувати у дитини розуміння необхідності ощадливого, дбайливого ставлення до матеріальних та нематеріальних ресурсів під час занять з логіко-математичного розвитку, як провідної форми організації роботи з економічної освіти, та під час інших видів освітньої діяльності.

Сумський ЗДО (ясла-садок) № 2 «Ясочка»

Адреса: м.Суми вул. Інтернаціоналістів, 39  тел. (0542) 32-52-01

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now