Щедрик, щедрик, щедрівочка…

Пост обновлен 21 янв. 2019 г.

11 січня у групах старшого дошкільного віку пройшли музичні розваги «Щедрик, щедрик, щедрівочка…» Діти та працівники закладу доторкнулися до українських традицій, а саме: вивчили українські щедрівки, створили справжній вертеп, своїми руками виготовили різдвяну зірку та із святковим настроєм пішли щедрувати.

Дуже приємно визнавати, що щедрування дітей старшого дошкільного віку у нашому садочку вже стало традицією. Щедрівники відвідали всі вікові групи, кабінети спеціалістів та працівників адміністрації. Всі «господарі» зустрічали щедрівників із посмішкою та відкритими дверима, пригощали їх солодощами та різноманітними смаколиками. Всі, кого відвідали наші вихованці, отримали море позитиву та приємних побажань до свят.

Хочеться висловити подяку усім, хто приймав щедрівників із відкритою душею та підбадьорював своїми побажаннями. І звісно, дякуємо усім вихованцям та працівникам закладу, які з радістю щедрували та підтримували українські традиції.

До зустрічі у наступному році. Чекайте на щедрівку знову!!!