Українська народна іграшка

Українська народна іграшка - давній вид декоративного мистецтва. Вона водночас виступає об'єктом гри, виховання і розвитку дитини, твором мистецтва, святковим подарунком і окрасою житла. Сьогодні, 21 лютого, у середній групі "Ягідка" вихователем Драновською К.В. було проведено відкритий показ - підсумкове комплексне заняття з мовленнєвого, патріотичного виховання "Українська народна іграшка". Під час заняття діти показали високий рівень знань та багатий словниковий запас. Вихователь підготувала цікаві завдання та ігри для дітей, до яких вони долучалися із задоволенням та цікавістю. Кожен малюк був дуже старанним та відповідальним під час виготовлення народної іграшки - жайворонка. Молодий, креативний педагог, Катерина Віталіївна, дуже гарно впоралась з поставленими задачами та продемонструвала педагогам закладу свій професіоналізм та вміння працювати з дітьми. Всіх присутніх приємно вразило проведене заняття. Дякуємо!!!