Туристичний похід вихідного дня

Думаєте, діти понад усе люблять цукерки? А ось і ні! Дітям найбільше подобаються веселощі й розваги! А найулюбленіші та найбільш пам’ятні для них ті моменти, коли у процесі пізнання світу та нових відкриттів їх супроводжують батьки. І здається, ніби саме вони є тими людьми, хто найкраще вміє грати з дітьми, а у грі їх завжди супроводжує щире задоволення. Так, 12 жовтня, у садочку було проведено туристичний похід вихідного дня з дітьми старшої групи «Ластівка» та їх батьками. Веселі ігри, різноманітні змагання, розмови та бесіди, спільна діяльність дітей і батьків дали змогу отримати масу позитивних емоцій, задоволення та радості. Кожна мама та батько, ніби на якийсь час, поринули в дитинство, разом грались, змагались, сміялись та загартовувались. То ж сьогодні кожен учасник туристичного походу збагатив себе світом, повним радості, задоволення й близькості – світом забав і веселощів разом з найближчими для себе людьми.

Педагогічна рада №4

27 травня 2021 року у закладі відбулась підсумкова педагогічна рада «Підсумки освітньої діяльності за 2020-2021 н.р.». Вихователі-методисти, спеціалісти та вихователі всіх вікових груп ознайомили прис