Свято у садочку. Стрітення.

У народі кажуть, що на Стрітення Господнє зустрічається зима і весна. Зима відправляється туди, де була весна, а весна – туди, де була зима. По дорозі вони зустрічаються і сперечаються між собою. Хто перемагає в суперечці, той ще залишиться на цих землях господарювати. Сьогодні, 14 лютого, на подвірї закладу зустрілися Весна із Зимою, і у суперечці перемагла Веснаа. Відбулося свято Стрітення, під час якого діти поринули в історію цього свята, приймали участь у змаганнях та естафетах, танцювали, співали, веселилися та гралися. Всі, як діти, так і дорослі, пішли з неймовірними враженнями та емоціями!!! За повір'ям, якщо до вечора потеплішає, то виграло літо і скоро прийде тепло. Якщо ввечері похолодає, то зима на деякий час затримається.