Наші діти на сторінках журналів!!!

І знову гарна новина! У журналах "Дошкільне виховання" № 2, 2019 та "Вихователь-методист" № 2, 2019 було опубліковано фото наших вихованців.

Одна з фотографій прекрасно доповнила статтю доцента кафедри дошкільної освіти Олени Половіної "Розвиваємо творчий потенціал дітей під час прогулянки". На фото Вероніка та Владислав, вихованці старшої групи "Ластівка".

Інше фото, розміщене на сторінках журналу "Дошкільне виховання", було надіслано до участі у фотоконкурсі "Наші діти" та влучно розміщено у статті "Дошкільний заклад і родина: співпраця заради дитини" доктора педагогічних наук, професора Ганни Бєлєнької. Фото було зроблене під час спільного з батьками туристичного походу до озера Чеха у вихідний день.