Мова - найголовніша ознака українського народу

У середу, 13 березня, у ЗДО пройшла педагогічна рада № 3 "Мова - найголовніша ознака українського народу", під час якої колектив закладу велику увагу приділив меті і завданню закладу дошкільної освіти з розвитку комунікативного мовлення і навчання дітей рідної мови та питанню формування комунікативної компетенції дітей дошкільного віку. Вихователі Полятикіна Н.О. та Кібік О.С. поділилися своїм досвідом роботи щодо формування мовленнєвої компетенції дітей в різних видах діяльності протяггом дня та використання у роботі з дітьми малих форм українського фольклору - невичерпного джерела виховання і навчання підростаючого покоління. Під час практичної частини педагогічної ради вихователем-методистом було проведено майстер-клас для педагогів.