Любим випускникам!!!

Любі наші випускники! Нам дуже сумно, що саме так доводиться прощатися з вами. Ми пам'ятаємо вас ще зовсім маленькими, а сьогодні ви вже дорослі, розумні, чемні та виховані діти. Ви залишаєте стіни дитячого садка і вирушаєте в подальший шлях серйозних знань і цікавих відкриттів. Цей шлях веде в країну під назвою Школа. Нехай ваші перші кроки шкільного життя будуть легкі, зрозумілі й цікаві, нехай попереду на вас чекають великі відкриття і щасливі дні. Нам дуже хотілося б, щоб дитячий садок залишив у вашому серці чудові спогади. Залишайтеся такими ж щирими, веселими та радісними малюками, мрійте про щось прекрасне і радійте кожному новому дню. Удачі вам і успіхів! Бажаємо чудового настрою, багато енергії і активності, і завжди дзвінкого і щирого сміху.

Батькам вихованців хочеться подякувати за співпрацю, допомогу в організації освітнього процесу та побажати напередодні шкільного життя віри у ваших найкращих малюків, впевненості, що у них все вийде, адже недарма говорять, щ у світі є одна найкраща дитина, і кожна мама її знає. То ж пам'ятайте, що ваші діти найкращі!!!