Екскурсії до школи

Школа і заклад дошкільної освіти – дві суміжні ланки в системі освіти. На минулому тижні вихователі закладу провели екскурсію для дітей старшого дошкільного віку до ЗОШ № 23. Саме відвідування дошкільниками школи допомагає їм найбільш усвідомлено розпочати своє навчання і зробити перехід в «нове життя» плавним і безболісним. Для малечі відкрився шкільний світ, який зачаровував їх кожної миті. Це була незабутня подорож по коридорах, класах, їдальні, актовій та спортивній залах, бібліотеці. Дошкільнята розглядали виставки дитячих робіт; завітали до класу, де мали змогу відчути себе справжніми першокласниками. Велике враження діти отримали від спілкування з друзями, які зовсім нещодавно ходили до садочку, де разом грали, відпочивали, розважались та навчались.