Допитливі чомусики

Сьогодні у старшій групі "Калинка" вихователь Кравченко Марина Михайлівна провела відкритий показ для педагогів - комплексне заняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку "Допитливі чомусики". Під час заняття діти обстежували предмети навпомацки, дізнались багато нового та цікавого про годинники: іх види, призначення та будовву. Дуже цікавою для дітей була дослідницька діяльність з піском та магнітами. Діти впевнено висували припущення, обговорювали хід дослідів, спостерігали за результатами, вміло робили висновки. Справжньою родзинкою для дітей стала творчо-художня діяльність "Пісочна листівка." Діти були у захваті від запропонованої роботи.

Проведене заняття сприяло розвитку логічного та креативного мислення, зв'язного та комунікатиного мовлення, стійкого інтересу до природи, її об’єктів, предметного світу, властивостей різних матеріалів.