Відновлення освітнього процесу у закладі дошкільної освіти після послаблення карантину

Шановні батьки!

З 01.06.2020 року планується відновлення роботи закладу. У закладі працюватимуть чергові групи (норма 15-20 осіб) для дітей із родин, в яких працюють обоє батьків, за наявності довідки від роботодавця.

Вся робота буде здійснюватись відповідно до вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби», на період дії карантину.

Діти будуть прийматися до закладу за наявності: довідки про епідеміологічне оточення, довідки з інформацією про стан здоров’я дитини та можливістю відвідування закладу дошкільної освіти, на період дії карантину.