Наші публікації у періодиці

У щомісячному науково-методичному журналі  Міністерства освіти і науки України для педагогів і батьків «Дошкільне виховання» № 4, 2018 р. на сторінках 8-12 було опубліковано  матеріали «Як мотивувати дітей до пізнання природи» з досвіду роботи Сумського ЗДО (ясла-садок) № 2 «Ясочка». В опублікованій статті вихователем-методистом Павлюченко Т.М. описуються форми та методи роботи з дітьми, які спонукають їх до самостійного активного пізнання навколишнього світу, розвивальний простір, у якому пізнання природи спирається на спостереження та практичну діяльність. Також подано приклад роботи вихователя Хомутової Я.С. з дітьми – заняття у куточку природи з елементами дослідницької діяльності для дітей старшої групи.

На титульній сторінці щомісячного науково-методичного журналу Міністерства освіти і науки України для педагогів і батьків «Дошкільне виховання» № 12, 2018  розміщено фото наших вихованців. Погляньте на них. Які вони радісні та задоволені! Адже для дітей сніг – це гарантована розвага!

Редакція журналу "Дошкільне виховання" розмістила фото наших вихованців на титульній сторінці вересневого номеру. Всі вони усміхнені, веселі, активні, щирі... Просто найкращі!!! Справжній подарунок до Дня дошкілля!

На сторінках Всеукраїнської газети для психологів та вихователів «Психолог дошкілля»  № 12 (113), грудень 2018 року, було розміщено тренінгове заняття з педагогами практичного психолога Демиденко Олени Анатоліївни «Жила-була толерантність» .

Проблема розвитку толерантності педагога завжди є актуальною. Адже саме завдяки прояву толерантності можна успішно пристосуватися до умов праці, до певних несприятливих факторів професійної діяльності. Практика показує: від того, настільки толерантно складаються взаємини педагога з дітьми, залежить не тільки ефективність навчально-виховного процесу, а й психологічне здоров’я самого педагога.

У шостому номері журналу "Дошкільне виховання" розміщено конспект розваги - велосипедний тур для дітей старшої групи та їхніх родин «Прогулянка в природу – здоров’я й насолода» Лариси Ковальчук та Тетяни Павлюченко. Цей тур приніс справжню насолоду не лише вихованцям закладу, а й педагогам. Всі отримали масу позитивних емоцій, загартувалися, відпочили. І через два тижні після відправлення матеріалів ми побачили їх на шпальтах улюблегного періодичного видання.

На звороті титульного листа шостого номеру журналу «Дошкільне виховання» розміщено ряд фотосвітлин «Активне літо – щасливі діти», які були надіслані досить давно. Але колективу закладу приємно, що навіть через певний період часу фото наших малюків з'явилося на зворотній обкладинці журналу.

У щомісячному науково-методичному журналі МОН України для педагогів та батьків "Дошкільне виховання" № 9, 2019 року розміщено конспект туристичного походу для дітей старшої групи та їхніх батьків "Екотур до озера Чеха". Конспект розробили та надіслали вихователь-методист Павлюченко Т.М. та вихователь Трипольська Т.В. Дуже приємно бачити свої матеріали та фото вихованців на сторінках періодичних видань.

Титульну сторінку журналу "Дошкільне виховання" № 10,2019 знову прикрасило фото наших вихованців, зроблене під час прогулянки до озера. Радіємо всім колективом!

Щиро дякуємо фотографу Антону Гречаниченко за професіоналізм, якість, невимушену атмосферу під час фотозйомки. Саме його роботи вже втретє з'являються на титульних сторінках Всеукраїнського видання.