МЕТОДИЧНА РОБОТА З КАДРАМИ

 

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ

ОСВІТНЬОЇ  РОБОТИ

 

Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №2 «Ясочка»

на 2019-2020 навчальний рік

 

      На виконання законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, затвердженої наказом Міністерством України  від 16.06.2015 № 641, Базового компоненту дошкільної освіти, Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом МОЗ України від 24.03.2016 року № 324, відповідно до Інструктивно-методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України від 02.07.2019 № 1/9-419 «Щодо організації діяльності закладів освіти, що забезепечують здобуття дошкільної освіти  у 2019-2020 н.р.», враховуючи наказ управління освіти і науки Сумської міської ради «Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами закладів дошкільної освіти міста у 2019-2020 н.р.», виходячи з аналізу освітньої та методичної роботи у 2018-2019 навчальному році, враховуючи досягнення і перспективи розвитку, недоліки та проблеми, що виникли,  визначили основні напрями роботи педагогічного колективу дошкільного навчального закладу на 2019-2020 навчальний рік:

 

1. Сприяти забезпеченню ефективного формування у дитини необхідних компетенцій, навичок самостійної та спільної діяльності, активної взаємодії у соціумі шляхом осучаснення та поповнення розвивального середовища закладу.

 

2. Використовувати здоров’яутворювальні технології  в освітньому процесі ЗДО, як необхідну умову збереження та зміцнення  усіх складників здоров’я, повноцінного та своєчасного розвитку кожної дитини-дошкільника.

 

3. Сприяти становленню активної, самостійної особистості, яка вільно і творчо застосовує засоби мови в різних ситуаціях буття шляхом удосконалення знань педагогів української мови, як обов’язкового засобу спілкування на всій території України.

 

4. Формувати у дитини розуміння необхідності ощадливого, дбайливого ставлення до матеріальних та нематеріальних ресурсів під час занять з логіко-математичного розвитку, як провідної форми організації роботи з економічної освіти, та під час інших видів освітньої діяльності.

ДОКЛАДНІШЕ

Сумський ЗДО (ясла-садок) № 2 «Ясочка»

Адреса: м.Суми вул. Інтернаціоналістів, 39  тел. (0542) 32-52-01

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now