Медичне обслуговування

2.jpg

    Відповідно до графіку, за наявності вакцин медсестрами проводиться щеплення дітям, антропометричні виміри дітей, оформлення карток до школи. Усі діти мають рівень фізичного розвитку, що відповідає стандартам.

     Санітарно-освітня робота серед батьків та педагогів проводиться через бюлетені, бесіди, консультації. Розроблено заходи спрямовані на адаптацію новоприбулих дітей, зниження захворюваності в осінній період, а також роз’яснювальної роботи щодо ізоляції хворих дітей з дитячого колективу для швидшого їх одужання. Безпосередньо у групах проводиться консультативна робота з батьками щодо оздоровлення дітей вдома та в умовах дитячого садка. Оформлено дієвий стенд «Будемо здоровими разом», «Поради лікаря».

1.jpg

Працівники дитячого садка два рази на рік проходять медичний огляд. Забезпечення безпечних і нешкідливих умов навчання та виховання в дошкільному закладі покладено на адміністрацію  закладу відповідно до Закону України «Про освіту». Щомісячно педагогічні працівники проводять бесіди з дітьми по профілактиці дитячого травматизму, ведуть відповідні записи в перспективних та календарних планах роботи. У жовтні та травні місяця щороку проводяться Тижні безпеки дитини. Питання безпеки життєдіяльності включаються в навчально-виховний процес та ігрову діяльність.