Гурткова робота

Враховуючи запити батьків, інтереси та бажання дітей, а також їхні здібності,  в дошкільному закладі організована робота  гуртків.  Гуртковою роботою в закладі охоплено 45% вихованців старшого дошкільного віку. За окремими програмами та календарними планами до них організована робота гуртків та студій «Казкові перлини» (музичний керівник Пасєчніченко В.В.),  «Кольорові краплинки» (музичний керівник Ткачова Т.В.), «Весела степ-аеробіка» (інструктор з фізичного виховання Загорулько В.Л.)

гурткова робота.jpg

Програми роботи гуртків затверджені на педагогічній раді дошкільного навчального закладу. Заняття у гуртках формують дитячу творчість, вміння не лише репродукувати, а й створювати та реалізовувати власні задуми, спиратися на свій життєвий досвід, чуттєві та практичні враження, заохочують дітей до розвитку здібностей, почуттів, емоційної сприйнятливості, емпатії.

Результативність роботи  простежується щорічно при проведенні  творчих звітів перед батьками, при участі у конкурсах міста та області.

regim.jpg
1334216943_risunok1.jpg
Гуртки та серції як не нашкодити дитині