Гурткова робота

Враховуючи запити батьків, інтереси та бажання дітей, а також їхні здібності,  в дошкільному закладі організована робота  гуртків.  Гуртковою роботою в закладі охоплено 45% вихованців старшого дошкільного віку. За окремими програмами та календарними планами до них організована робота гуртків та студій «Казкові перлини» (музичний керівник Пасєчніченко В.В.),  «Кольорові краплинки» (музичний керівник Ткачова Т.В.), «Весела степ-аеробіка» (інструктор з фізичного виховання Загорулько В.Л.)

Програми роботи гуртків затверджені на педагогічній раді дошкільного навчального закладу. Заняття у гуртках формують дитячу творчість, вміння не лише репродукувати, а й створювати та реалізовувати власні задуми, спиратися на свій життєвий досвід, чуттєві та практичні враження, заохочують дітей до розвитку здібностей, почуттів, емоційної сприйнятливості, емпатії.

Результативність роботи  простежується щорічно при проведенні  творчих звітів перед батьками, при участі у конкурсах міста та області.