registraciya.png

Уніфікована система електронної реєстрації дітей дошкільного віку – система реєстрації, що створюється за єдиними правилами та вимогами і містить інформацію персональних даних дітей дошкільного віку, які стоять на черзі на зарахування, зараховані та відвідують дошкільний навчальний заклад.

Система електронної реєстрації дітей дошкільного віку створюється з дотриманням основних засад:

-         Законність, пріоритет права на дошкільну освіту;

-         Достовірність відомостей;

-         Постійність;

-         Публічний характер;

-         Поновлювальність відомостей;

-         Захищеність.

Інформація при занесенні до електронної реєстрації дітей має включати такі дані:

1. Повна назва одного дошкільного навчального закладу, що обрали батьки або особи, що їх замінюють;

2. Прізвище, ім’я, по батькові дитини;

3. Дата народження дитини (число, місяць, рік), або кількість повних років станом на 1 вересня;

4. Бажаний рік зарахування до дошкільного навчального закладу;

5. Прізвище, ім’я, по батькові батьків (мама або тато), або осіб, що їх замінюють, контактний телефон, е-mail (за наявності).

6. При наявності пільг зазначити документи, що їх підтверджують

Увага!

–   Дані необхідно вносити українською мовою, згідно з свідоцтвом про народження дитини.

–  Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад.

– Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 днів з подання заяви звернутися до дошкільного навчального закладу з оригіналом (копією) свідоцтва про народження дитини, документа, що підтверджує наявність пільг, або прикріпити до заяви скан-копії вище вказаних документів, натиснувши кнопку «Вибрати файл».

–  Заява буде відхилена у разі невідповідності її за змістом оригіналам документів.

Подання заявки на вступ до дошкільного навчального закладу

Занесення інформації про дитину